TEP INVESTMENT IN 8. REAL ESTATE AND VACATION HOMES FAIR

8. Gayrimenkul ve Yazlık Evler Fuarı ve eş zamanlı düzenlenen Arap-Türk Gayrimenkul Zirvesi, 19-20 Nisan 2014 tarihleri arasında, İstanbul Hilton Convention Center’da düzenlendi, firmamızda bu zirvede yer alarak yatırımcıların nabzını yokladı.

Satış odaklı, alıcı-satıcı ve yatırımcıyı buluşturan fuar, 40 firmanın katılımı ile gerçekleşti. Zirvede ise, “Gayrimenkul Sektörüne Yabancı Yatırımcının Bakışı”, “Yabancılara Satışta Politika, Strateji ve Yatırım Kriterleri” ve “Yabancılara Satışlarda Güven Analizi: Oyunun Yeni Kuralları ile Sürdürülebilirlik” konularında 3 ayrı oturumdan düzenlenecek. Katar, Kuveyt, Bahreyn, Abu Dhabi, Umman, Ürdün, Suudi Arabistan , Dubai olmak üzere Azerbaycan, Fas, Mısır, İran ve Irak’ dan gelecek yatırımcı ve acentelerın fuarı ziyaret etmesi bekleniyordu ve beklendiği üzere çok sayıda katılım gerçekleşti.

TEP INVESTMENT - Real estate in Turkey TEP INVESTMENT IN 8. REAL ESTATE AND VACATION HOMES FAIR TEP INVESTMENT - Real estate in Turkey,8.,Gayrimenkul,ve,Yazlık,Evler,Fuarı,ve,eş,zamanlı,düzenlenen,Arap-Türk,Gayrimenkul,Zirvesi,19-20,Nisan,2014,tarihleri,arasında,İstanbul,Hilton,Convention,Center’da,düzenlendi,firmamızda,bu,zirvede,yer,alarak,yatırımcıların,nabzını,yokladı.,Satış,odaklı,alıcı-satıcı,ve,yatırımcıyı,buluşturan,fuar,40,firmanın,katılımı,ile,gerçekleşti,Zirvede,ise,“Gayrimenkul,Sektörüne,Yabancı,Yatırımcının,Bakışı”,“Yabancılara,Satışta,Politika,Strateji,ve,Yatırım,Kriterleri”,ve,&ldquo TEP INVESTMENT - Real estate in Turkey 8. Gayrimenkul ve Yazlık Evler Fuarı ve eş zamanlı düzenlenen Arap-Türk Gayrimenkul Zirvesi, 19-20 Nisan 2014 tarihleri arasında, İstanbul Hilton Convention Center’da düzenlendi, firmamızda bu zirvede yer alarak yatırımcıların nabzını yokladı. Satış odaklı alıcı-satıcı ve yatırımcıyı buluşturan fuar 40 firmanın katılımı ile gerçekleşti Zirvede ise “Gayrimenkul Sektörüne Yabancı Yatırımcının Bakışı” “Yabancılara Satışta Politika Strateji ve Yatırım Kriterleri” ve &ldquo